Jeśli marzysz o wakacjach w słonecznej Hiszpanii, gdzie słońce świeci przez 300 dni w roku, to jesteś pod właściwym adresem!

Zapraszamy do spędzenia niesamowitych wakacji na wybrzeżu Costa Blanca.

Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony klimatyzowany domek z dwiema sypialniami oraz łazienkami. (Dom jest 4 max 6 osobowy – na dole w salonie jest rozkładana kanapa).

Domek posiada dwa tarasy, jeden z widokiem na morze oraz drugi na część wspólną. Na terenie posesji znajduje się miejsce na samochód oraz basen w części wspólnej.

Nieruchomość znajduje się w miasteczku Torrevieja – 40km pod Alicante. Do miasteczka Torrevieja z lotniska w Alicante można dostać się autobusami, pociągiem lub autem.

Samo położenie domku jest wymarzone - bardzo blisko plaży i centrum miasta a równocześnie na uboczu z dala od zgiełku. Miasteczko Torrevieja oprócz bardzo zdrowego klimatu, które zapewnia bliskość słonych jezior, oferuje wiele atrakcji między innymi: możliwość uprawiania sportów wodnych, wycieczki na wyspę Tabarca, oglądanie delfinów oraz wycieczki wzdłuż malowniczego wybrzeża Costa Blanca. To bardzo doby punkt wypadowy do Alicante oraz innych miasteczek takich jak Cartagena, Altea, Benidrom.

Więcej informacji oraz rezerwacje terminów:

Casasalada1@gmail.com